اطلاعات تماس

نشانی شرکت:
تهران، باقرخان غربی، نبش فرزین، پلاک ۹، واحد ۱۱ (02166570951 - 02166570950)

شماره پشتیبانی:
09369800290-09369800903

شماره پشتیبانی:

ایمیل پشتیبانی:
info@asokala.com

    سبد خرید شما خالی میباشد

استفاده از ژل لکه بر برای تمیزی مبلمان

ژل لکه‌ بر مبل چیست؟

در زمان تمیزکاری منزل شستشو و تمیز کردن مبل ها استفاده از ژل لکه بر برای تمیزی مبلمان  اهمیت زیادی دارد و شما برای تمیزکاری آنها به یک شوینده مناسب نیاز دارید که به بافت اصلی مبل آسیبی وارد نکند و تنها نقش تمیزکنندگی داشته باشد. ژل لکه بر به عنوان یک شوینده عالی معرفی می شود که غلظت بالایی دارد و تنها مقدار کمی از آن می تواند تمام لکه ها را از روی مبلمان پاک کند. پاک کردن لکه از روی مبل کار سختی است اما ما با معرفی ژل لکه بر این کار را برای شما آسان تر کرده ایم. این ژل متناسب با جنس و نوع پارچه مبل انتخاب می شود تا به رنگ و کیفیت مبلمان آسیبی وارد نکند. ( خوشبوکننده هوا )

 این ژل به صورت کاملا استاندارد و در محیطی بهداشتی تولید و از طریق بسته بندی های استریل به دست مصرف کنندگان می رسد. رایحه خوبی که این ژل دارد باعث شده تا شما بتوانید در محیط داخل منزل هم به شستشو و تمیزکاری مبل ها بپردازید بدون اینکه بو شما را اذیت کند. برای پاک کردن لکه ها  تنها کافی است تا شما مقدار کمی از ژل را روی اسفنج یا ابر بریزید و مانند پاک کن چندین مرتبه آن را روی سطح مبل بکشید. تا از بین رفتن لکه این کار را ادامه می دهید. اگر لکه ها عمقی باشد اجازه دهید تا ژل کمی روی سطح باقی بماند.

زمانی که سطح خشک می شود اثری از لکه نیست و این می تواند سریع ترین و آسان ترین روش تمیز کردن مبل باشد. اگر تعداد مبلمان زیاد است می توانید ژل غلیظ را با کمی آب ترکیب کرده تا شکل رقیق تری پیدا کند بدین ترتیب با اسفنج آن را روی تمام مبل ها استفاده کنید. در این محصول هیچ ماده شیمیایی استفاده نشده است به همین دلیل مصرف مداوم آن به مبلمان آسیبی وارد نمی کند. قدرت جذب این شوینده بالا بوده چون به سرعت در بافت لکه ها نفوذ می کند و می تواند به صورت عمقی آنها را از بین ببرد. تا زمانی که از این ژل استفاده می کنید مبلمانی تمیز و شیک خواهید داشت.

استفاده از ژل لکه بر بهتر است یا شامپو فرش؟

استفاده از ژل لکه بر برای تمیزی مبلمان به مراتب بهتر از شامپو فرش است چون قدرت پاک کنندگی آن بالاتر است و تنها مقدار کمی از آن می تواند کار شستشو را انجام دهد. شامپو فرش باید به مقدار زیاد استفاده شود تا بتواند مبلمان را به خوبی تمیز کند اما ژل تنها در حد کم هم می تواند کار تمیزکاری را به نحو احسن انجام دهد. هر دوی این شوینده ها ویژگی خاص خود را دارند. ژل ها هیچ گونه اسید و مواد شیمیایی ندارند به همین دلیل به بافت مبل خسارتی وارد نمی کنند. اما شامپو فرش تا حدی حاوی مواد اسیدی است که کار لایه برداری را از روی لک آنجا می دهد و ممکن است به سطح اصلی هم آسیبی وارد شود.

ژل حالت نیمه مایع و غلیظ دارد به همین دلیل تنها مقدار کمی از آن می تواند کار شستشو را به اتمام برساند که این خود باعث صرفه جویی در مصرف ژل می شود. ژل نیازی به شستشو ندارد چون بعد از تمیزکاری می توانید با یک پارچه تمیز آن را خشک کنید. اما شامپو فرش در برخی مواقع نیاز به آبکشی دارد. لکه های رنگ و چربی تنها با ژل به خوبی پاک نمی شوند و روی آنها باقی نمی ماند. پاک و براق کردن مبلمان با ژل امکان‌پذیر بوده چون لکه ها را به صورت عمقی از بین می برد. اما شامپو فرش برای تمیزکاری سطحی مناسب است و نمی تواند به صورت عمقی در لکه ها نفوذ کند. ( مایع دستشویی )

کار کردن با ژل آسان تر از شامپو فرش است چون نیاز به رطوبت کمتری دارد. برای کار با شامپو فرش شما نیاز به حجم آب بیشتری دارید تا بتوانید کف را روی سطح قرار دهید اما ژل نیازی به آب زیاد ندارد و شما می توانید کمی آن را رقیق کرده و به راحتی روی سطح مورد نظر استفاده کنید. قدرت پاک کنندگی ژل به قدری زیاد است که حتی لکه های قدیمی را هم تمیز می کند. برای نتیجه گیری بهتر می توانید از هر دو شوینده استفاده کنید و تأثیرگذاری آنها را به راحتی مشاهده کنید.

شستشوی مبلمان با ژل لکه بر نانو پاکر

استفاده از ژل لکه بر برای تمیزی مبلمان یک انتخاب عالی بوده که رضایت مصرف کنندگان را هم به همراه دارد. در میان موادی که برای شستشوی مبل تولید می شوند ژل لکه بر توانسته با قدرت پاک کنندگی بالا برتری زیادی داشته باشد. این محصول به صورت نیمه مایع و غلیظ بوده بدین ترتیب سطح مورد نظر را به خوبی پوشش می دهد و به خوبی لکه ها را حذف می کند. سهولت استفاده از این ژل زیاد است چون می توانید با یک تکه ابر و اسفنج آن را روی سطح مبل بکشید و پس از چند دقیقه آن را با یک دستمال تمیز و مرطوب پاک کنید.

 در این شرایط می‌بینید که تمام لکه ها را به خوبی پاک می کند. ژل نانو پاکر در بسته بندی های کوچک و بزرگ به دست مصرف کنندگان می رسد تا آنها بتوانند متناسب با نیاز و مصرف خود انتخاب را انجام دهند. چون این شوینده فاقد مواد شیمیایی و اسیدی است به بافت مبل آسیب نمی زند به همین دلیل شما می توانید در هر زمانی از آن استفاده کنید. استفاده از فناوری نانو در ساختار اصلی این ژل باعث شده تا بتوانید در ۲ ساعت تمام مبلمان را تمیز و ضدعفونی کنید.

لکه های رنگ و چربی با این ژل به خوبی حذف می شوند و ردی از آنها باقی نمی ماند. ماندگاری این ژل زیاد بوده و به مرور زمان کیفیت خود را از دست نمی دهد. کاربران بعد از استفاده از این ژل رضایت خود را اعلام کرده و آن را به دیگران هم پیشنهاد داده اند. با مصرف این ژل شما دیگر نیازی به آبکشی مبل ندارید و می توانید سطح را با دستمالی خشک تمیز کنید. ژل نانو پاکر به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب مورد استقبال قرار گرفته است.